نحوه ثبت نام

سومین کنفرانس چالش های نوین در مدیریت و کسب وکار

نویسندگان گرامی می توانند چکیده مقالات خویش را طبق دستور العمل بخش نحوه ارسال مقالات، به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند. در صورت پذیرفته شدن مقاله توسط هیات داوران، نویسندگان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. 
چکیده را که شامل عنوان مقاله، مشخصات نویسندگان، نام دانشگاه، ایمیل نویسنده مسئول، و متن چکیده (150 تا 250 کلمه) می باشد به آدرس پست الکترونیکی کنفرانس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایید. متقاضیان (نویسندگان و حضار) ایرانی خدمات کنفرانس که درخواست حضور در کنفرانس و دریافت پکیج کنفرانس و دو شب اقامت رایگان در هتل را دارند، بایستی نسبت به پرداخت هزینه ها (معادل ریالی مبالغ جدول زیر طبق نرخ ارز همان روز) از طریق زیر اقدام نمایند:


1- مبلغ تعیین شده (بر اساس جدول زیر) را به حساب شماره 0103932426005 بانک صادرات به نام شرکت پیوند تام مدیریت صنعتی اردبیل واریز نمایند.


  
  حضوری مجازی
ثبت نام معمولی تا یکشنبه 9 مهرماه 1396 300 یورو 130
مقاله دوم  100 یورو 90
همکار نویسنده 240 یورو --
                               * قیمت ها به یورو می باشند.  

2- از فیش واریزی تصویر (اسکن) تهیه نموده و «تصویر فيش واريزی» را از طریق فکس و يا ایمیل به دبيرخانه دائمی كنفرانس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   ارسال نمایید.
 
     آدرس دبيرخانه های ایران: 

1- اردبیل- کارشناسان- شهرک اداری- جنب کمیته امداد امام خمینی- پژوهشکده مدیریت صنعتی

          تلفن: 7- 04533749314 

- کارشناسان- بالاتر از میدان وصال- خیابان مدیریت- ساختمان آموزشی سازمان مدیریت صنعتی

          فکس: 04533745853 تلفن: 04533745851 و 04533745852

2- تبریز- خیابان پروین اعتصامی- ده متری جامی- سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی

ایمیل:            این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


   نکات کلی ثبت نام و شرکت در کنفرانس:
 
•    هزينه ثبت نام در اين كنفرانس شامل شركت در همه سالن های ارائه مقالات، سخنرانی ها، سمینارهای آموزشی، موردکاوی ها و تجارب کنفرانس می باشد، بسته‌ی آموزشی کنفرانس شامل کیف، مجموعه مقالات کنفرانس، گواهی شرکت در کنفرانس، گواهینامه های آموزشی و سایر موارد جنبی، همچنین پذیرائی (ناهار و میان وعده) طی روز برگزاری کنفرانس می باشد.
•    کارت حضور در کنفرانس چالش های نوین مدیریت، در محل کنفرانس تحویل داده شده و به همراه داشتن آن جهت حضور در سالن الزامی می باشد.